Welcome Point – punkt informacyjny dla zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają na UW – organizuje spotkanie informacyjne, skierowane do studentów spoza UE dotyczące legalizacji pobytu w Polsce.

Wydarzenie poprowadzi dr Łukasz Wieczorek, pełnomocnik dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych ds. legalizacji pobytu studentów zagranicznych.

Podczas spotkania omówione zostaną kwestie dotyczące m.in.:

• zezwolenia na pobyt czasowy lub długoterminowy;
  • wiz studenckich a zezwoleń na pobyt czasowy;
  • procedury ubiegania się po zezwolenie na pobyt w Polsce;
  • pracy zarobkowej w trakcie trwania studiów i o ich ukończeniu;
  • Karty Polaka.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu powinny wypełnić formularz rejestracyjny do 1 czerwca, godz. 12.00.

Spotkanie w języku angielskim odbędzie się 2 czerwca o godz. 14.00. Formularz rejestracyjny >>

Spotkanie w języku polskim odbędzie się 9 czerwca o godz. 14.00. Formularz rejestracyjny >>

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie Welcome Point: welcome.uw.edu.pl.