Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenie Muzeów Uczelnianych we współpracy z Centrum Badań nad Kulturą Warszawy i przy wsparciu Biura Promocji UW organizują cykl wykładów „Uniwersytet Warszawy. Nowoczesna uczelnia we współczesnym świecie”.

Gościem kolejnego spotkania będzie dr hab. Mikołaj Cześnik, prof. SWPS, który odpowie na pytania: Jak powstają badania wyborcze? Jak z upływem lat zmieniały się metody i techniki pozyskiwania informacji? Jakich narzędzi analitycznych używają naukowcy do konstrukcji sondaży oraz jak postępy w metodologii badań wyborczych wpływały na resztę nauk społecznych?

Wykład „Nie tylko o sondażach – w ogrodzie metodologii badań wyborczych” odbędzie się 23 lutego o godz. 17.00 w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich. Wstęp wolny (obowiązuje limit miejsc). Wydarzenie można będzie też śledzić online.

Szczegółowe informacje >>