Uniwersytet Warszawski Rada Konsultacyjna ds. Studenckiego Ruchu Naukowego

Rada Konsultacyjna do spraw Studenckiego Ruchu Naukowego XXV kadencji na kadencję od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

Przewodniczący

dr hab. Sławomir Żółtek, prof. ucz. – prorektor do spraw studentów i jakości kształcenia

Sekretarz

Patryk Szlufik – Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Błażej Bawolik – Wydział Prawa i Administracji;

Kacper Cybiński – Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych;

Kaj Nasalski – Wydział Historii;
Konrad Rokicki – Wydział Historii;

Michał Ścibura – Wydział Prawa i Administracji.

Zarządzenia:

Zarządzenie nr 145 rektora UW z 29 grudnia 2022 r. w sprawie powołania członków Rady Konsultacyjnej do spraw Studenckiego Ruchu Naukowego (pdf)

Zarządzenie nr 296 rektora UW z 31 grudnia 2020 r. w sprawie Regulaminu Rady Konsultacyjnej do spraw Studenckiego Ruchu Naukowego (pdf)

rada.kn(at)uw.edu.pl

www.rada.uw.edu.pl

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn