Uniwersytet Warszawski Organizacja konferencji, wystaw i innych wydarzeń

Organizacja konferencji, wystaw i innych wydarzeń

Wynajem sal

Osoby, które chcą zorganizować konferencję, debatę, koncert czy spotkanie autorskie, mogą wynająć na terenie Uniwersytetu sale – zarówno nowoczesne, jak i zabytkowe. Lista sal znajdujących się na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu, cennik oraz formularz wynajmu są dostępne na stronie Biura Gospodarczego. Formularz należy złożyć w jednostce, która zarządza wynajmem danej sali.

Komercyjny wynajem sal >>

Zainteresowani wynajęciem sali w pozostałych budynkach UW powinni kontaktować się bezpośrednio z wydziałami i jednostkami mieszczącymi się w danych gmachach.

W sprawie wynajmu pomieszczeń na terenie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 należy kontaktować się z BUW.

Wystawy w Galerii UW

Galeria UW działa od ponad 20 lat, odbyło się w niej ponad 500 wystaw. Ma dwie lokalizacje:

• w holu głównym na parterze w Pałacu Kazimierzowskim,
  • w holu Auditorium Maximum.

Kontakt dla osób zainteresowanych zorganizowaniem wystawy:

• kustosz galerii dr Tomasz Strączek, tel. 665 430 798.

Materiały promocyjne

Biuro Promocji UW udostępnia m.in. teczki, notatniki, długopisy, przenośne karty pamięci.

Zajmuje się również rozwieszaniem plakatów w gablotach znajdujących się w pobliżu Bramy Uniwersyteckiej.

Osoby, które chcą wydrukować własne informatory lub przewodniki po organizowanych wydarzeniach, mogą skorzystać z usług Zakładu Graficznego UW.

Materiały informacyjne o UW

Materiały informacyjne o Uniwersytecie wydawane od marca 2017 roku przez administrację ogólnouniwersytecką UW powstają w jednolitej koncepcji graficznej.

Wersje elektroniczne publikacji (m.in. ulotki o UW w języku polskim i angielskim) dostępne są w zakładce Materiały do pobrania.

Wersje drukowane dostępne są w biurach, które wydały daną publikację.

Wykorzystanie logotypu UW

Logotyp Uniwersytetu Warszawskiego jest własnością uczelni i jest prawnie chroniony. W razie wątpliwości dotyczących zamieszczania logo UW w materiałach promujących wydarzenia należy kontaktować się z Biurem Promocji: tel. (22) 55 24 060 lub e-mail: promocja(at)uw.edu.pl.

Promocja wydarzeń na stronach internetowych i w mediach

Biuro Prasowe UW odpowiada za przygotowanie i rozsyłanie komunikatów do redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych o wydarzeniach organizowanych na uczelni. Pracownicy biura zamieszczają również informacje o nadchodzących wydarzeniach w kalendarzu, który znajduje się na stronie internetowej uczelni.

Kontakt z Biurem Prasowym:

• tel. (22) 55 20 740, 55 24 066 lub e-mail: media(at)uw.edu.pl

Noclegi

Uczestnicy organizowanych na UW konferencji mogą zamieszkać:

• w lokalach gościnnych UW: dom gościnny „Hera”, dom gościnny „Sokrates” (druk rezerwacji miejsca w części lektorskiej – pdf),
  • w akademikach uczelni,
  • w wybranych hotelach w Warszawie, z którymi Uniwersytet Warszawski współpracuje, m.in. Orbis, Start, PUHiT, Harenda, hotele grupy Syrena, Radisson Blu Sobieski, Le Méridien Bristol). Goście uczelni oraz pracownicy i studenci UW mogą otrzymać w nich zniżki.

Przydatne kontakty i linki

Galeria Uniwersytetu Warszawskiego

hol główny na parterze w Pałacu Kazimierzowskim

hol główny w Auditorium Maximum

kurator dr Tomasz Strączek

Biuro Promocji

Krakowskie Przedmieście 26/28

Pałac Kazimierzowski

parter, pok. 8

e-mail: promocja(at)uw.edu.pl

www.promocja.uw.edu.pl

Biuro Prasowe

Krakowskie Przedmieście 26/28

Pałac Kazimierzowski

I piętro, pok. 11

tel. 22 55 20 656, 55 20 740, 55 24 066

e-mail: media(at)uw.edu.pl

Nagrywaniem wydarzeń organizowanych na Uniwersytecie Warszawskim zajmuje się Sekcja ds. Technik Audiowizualnych Biura Gospodarczego.

Informacji o pokojach gościnnych na UW oraz pokojach hotelowych w obiektach Hera i Sokrates udziela Biuro Spraw Socjalnych pod nr tel. 22 55 24 150.

Dodatkowa informacja funkcjonuje pod nr tel.

Hotel Hera – rezerwacja: 22 55 31 004

Hotel Sokrates – rezerwacja: 22 55 33 501

Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów: 22 55 46 111

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych – rezerwacja: 22 55 22 966

Każdy, kto planuje na Uniwersytecie zorganizować debatę, wystawę czy konferencję, powinien zapoznać się z misją Uniwersytetu. Organizatorzy, podczas przygotowywania wydarzenia, powinni mieć na uwadze przede wszystkim dobre imię uczelni.

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn