Studenci oraz absolwenci studiów magisterskich i doktoranckich zainteresowani studiami podyplomowymi będą mieli okazję spotkać się na targach World Grad School Tour Fair z rekruterami najlepszych uczelni na świecie.

W targach weźmie udział ponad 20 uczelni z Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA i Arabii Saudyjskiej. Zaprezentują one ofertę studiów podyplomowych z różnych dziedzinach, w tym księgowości i finansów, zarządzania, komunikacji i mediów, prawa, inżynierii, stosunków międzynarodowych i wielu innych.

W planie wydarzenia są m.in.:

• seminaria i sesje informacyjne,
  • rozmowy o procesie składania wniosków i egzaminie IELTS British Council,
  • doradztwo zawodowe i analiza CV.

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Targi QS World Grad School Tour odbędą się 25 października w godz. 16-20 w hotelu InterContinental w Warszawie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat targów i bezpośredniej rejestracji, kliknij tutaj: http://bit.ly/2wYR7eC.