Na konferencji „Warszawa 2030. Miasto przyszłości” uczestnicy będą rozmawiać o tym, jak miasto może zmienić się przez najbliższe 15 lat z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zostaną na niej poruszone zagadnienia:
– rozwój miast – Artur Kurasiński, Aula Polska,
– architektura – Paweł Majkusiak, Jems Architekci,
– transport – Szymon Kubicki, autonabaterie.pl,
– energia – Grzegorz Nowaczewski, Virtual Power Plant,
– beacony / internet rzeczy – Adam Jesionkiewicz, Infinity,

– zdrowie – Anna Wójcicka, Centrum Nowych Technologii UW / Warsaw Genomics.

Konferencję organizują Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Uniwersytet Warszawski, Aula Polska. Odbędzie się ona 28 października w godz. 17.00-19.30 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66, sala 316).

Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres e-mail: warszawa2030(at)um.warszawa.pl.

Do 30 października można wypełniać ankiety, w których każdy może wypowiedzieć się, jakiej Warszawy chce za 15 lat. Wyniki ankiety posłużą do sformułowania wizji Warszawy w 2030 roku. Ankieta jest dostępna w przestrzeni miejskiej (np. w urzędach dzielnic, domach kultury, ośrodkach sportu i rekreacji – dokładne lokalizacje znajdują się na stronie: http://otwartawarszawa.pl), a także na stronie internetowej www.2030.um.warszawa.pl.

www.2030.um.warszawa.pl

www.facebook.com/warszawa2030