Uniwersytet będzie jednym z wystawców w czasie V Forum Rozwoju Mazowsza. Grow Up Start Up. Zaprezentują się tam również wydziały Lingwistyki Stosowanej, Neofilologii oraz Geologii.

Tegoroczna impreza zgromadzi 80 wystawców. Oprócz części wystawienniczej, w programie zaplanowano także całodzienne wystąpienia na dwóch scenach. Przygotowane zostały łącznie 23 sesje tematyczne, podczas których zostanie dokonany wspólny przegląd doświadczeń z ostatnich lat zarządzania i wdrażania funduszy europejskich, jak również zostaną przedstawione aktualne informacje na temat dostępnych jeszcze dotacji i stanu przygotowania do konkursów z nowej puli środków na lata 2014-2020.

Wydarzenie będzie skoncentrowane na rozwoju MŚP, zwiększeniu transferu środków na sektor B+R, pokazaniu samorządom – jak przy wsparciu funduszy mogą tworzyć otoczenie przyjazne dla biznesu oraz jak efektywnie przyciągać inwestorów.

V Forum Rozwoju Mazowsza będzie także okazją do rozmowy o środkach na dalszy rozwój kapitału ludzkiego, także i o inicjatywach wspierających naszą mobilność na rynku zawodowym, o społecznej odpowiedzialności biznesu i dostępnych środkach na założenie działalności gospodarczej.

Impreza odbędzie się 4-5 listopada na Stadionie Narodowym.

Więcej o wydarzeniu, prelegentach, wystawcach i sposobie rejestracji na www.Vforum.growupstartup.com.