Niezależnie od tego, w którym kierunku podąży reforma sądownictwa, to zdecydowana większość ekspertów jest zdania, że jest ona potrzebna. Jaki jednak powinien być kierunek zmian? Czy ustawy projektu prezydenta oraz koncepcje większości parlamentarnej będą skutecznym i właściwym remedium na problemy trzeciej władzy? To pytania, które zostaną postawione przed gośćmi seminarium „Trzecia władza na rozdrożu”, wśród których znajdą się: dr hab. Ryszard Piotrowski, dr hab. Marcin Matczak, dr hab. Jacek Zaleśny. Spotkanie poprowadzi dr hab. Tomasz Słomka.

Organizatorzy: Ośrodek Analiz Politologicznych UW, Instytut Nauk Politycznych UW, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Seminarium odbędzie się 25 października w godz. 13.15-14.45 w Auli im. prof. Jana Baszkiewicza, w Gmachu Audytoryjnym na kampusie głównym.

Wstęp wolny. Potwierdzenie uczestnictwa w seminarium przez wiadomość na adres e-mail: lista(at)oapuw.pl.

www.facebook.com/events