Uniwersytet Warszawski Stypendia archeologiczne w Kairze

31 marca 2017
Stypendia archeologiczne w Kairze

Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW ma dla młodych naukowców stypendia. Zwycięzcy konkursu poprowadzą swoje badania w stacji w Kairze. Badania mogą obejmować archeologię i historię Egiptu, Sudanu i regionów sąsiadujących.

Fundusze na realizację stypendiów, które przyznawane są od ponad dwudziestu lat, pochodzą ze specjalnej dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. O stypendium mogą ubiegać się, bez względu na obywatelstwo, studenci polskich uczelni na kierunkach związanych z dziedzinami archeologii, egiptologii, orientalistyki, historii i konserwacji zabytków oraz ich absolwenci.

Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca.

www.uw.edu.pl

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn