Spotkania w cyklu Międzynarodowych Seminariów Wydziału Pedagogicznego UW dla doktorantów odbędą się 2 i 3 marca. Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Pierwszego dnia gościem będzie prof. Blanka Kudláčová (Uniwersytet w Trnawie, Słowacja), która wygłosi wykład „Academic „Pedagogy” in Slovakia from the Establishment of Czechoslovakia (1918)”. Organizatorami są PTP Oddział Warszawski oraz Zakład Pedagogiki Ogólnej i Filozofii Edukacji WPUW. Spotkanie odbędzie się 2 marca o godz. 17.30 w sali 507 budynku Wydziału Pedagogicznego przy ul. Mokotowskiej 16/20.

Abstrakt wystąpienia prof. Blanki Kudláčovej

Drugiego dnia gościem będzie Seamus Mannion (Youth Advocate Programmes, Dublin, Irlandia), który wygłosi wykład „Working to keep high risk youth in their communities, the Youth Advocate Programmes approach”. Organizatorami są PTP Oddział Warszawski oraz Zakład Problemów Społecznych Dziecka i Rodziny WPUW. Spotkanie odbędzie się 3 marca o godz. 13.30 w sali 507 budynku Wydziału Pedagogicznego przy ul. Mokotowskiej 16/20.