Uniwersytet Warszawski Seminarium o finansowaniu nauki

11 lutego 2016
Seminarium o finansowaniu nauki

Naukowcy i pracownicy administracji wspierającej obsługę badań naukowych z różnych uczelni mogą wziąć udział w seminarium „Finansowanie nauki”.

Tematem seminarium będzie finansowanie nauki z uwzględnieniem zmian w zasadach finansowania, w tym finansowanie działalności statutowej jednostek, współpracy międzynarodowej, inwestycji z zakresu infrastruktury badawczej i informatycznej, działalności upowszechniającej naukę, programów i przedsięwzięć ministra nauki i szkolnictwa wyższego (Diamentowy Grant, Mobilność Plus, stypendia dla wybitnych młodych naukowców).

Spotkanie będzie prowadzone przez pracowników Departamentu Nauki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przewidziane jest także wystąpienie prof. Macieja Zabela, przewodniczącego KEJN, na temat oceny parametrycznej jednostek naukowych.

Seminarium odbędzie się 11 i 12 lutego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 w audytorium w dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej.

Chętni do udziału w szkoleniu proszeni są o zgłaszanie się do 8 lutego do Moniki Brzezińskiej na adres e-mail: Monika.Brzezinska(at)adm.uw.edu.pl, tel. 55 24 200.

www.bob.uw.edu.pl

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn