Interdyscyplinarny Zespół Badań and Dzieciństwem UW zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład „Psychologiczne aspekty zespołu Turnera” (Psychological impact of Turner Syndrome), który wygłosi Katrien Lagrou (Belgia). Jest to wykład otwarty, przeznaczony dla osób z ZT, rodziców dzieci z ZT, lekarzy, psychologów, praktyków i wszystkich zainteresowanych. Będzie prowadzony w języku angielskim i tłumaczony na język polski.

Projekt realizowany dzięki programowi ministra nauki i szkolnictwa wyższego pod nazwą Narodowy Program Rozwoju Humanistyki w latach 2016-2019.

Spotkanie odbędzie się 9 października o godz. 17.30 w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UW przy ul. Żurawiej 4 w sali 104.

www.childhoods.uw.edu.pl