Do końca lutego można przesyłać swoje zgłoszenia na międzynarodową konferencję zatytułowaną „Edukacja filmowa i medialna w Polsce i świecie – rozwiązania systemowe i studia przypadków”, która odbędzie się na Uniwersytecie 6 i 7 maja.

Konferencja jest elementem Programu Edukacji Audiowizualnej i Medialnej (PEAM), realizowanego z inicjatywy Uniwersytetu Warszawskiego od 2012 roku. Podczas sympozjum, prowadzonego w całości w języku angielskim, spotkają się praktycy edukacji filmowej i medialnej z co najmniej 10 krajów.

Udział w konferencji można zgłaszać w charakterze referenta, uczestnika dyskusji, obserwatora albo partnera, instytucji wspierającej czy sponsora.

Konferencję współorganizują: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego, Creative Europe Desk Polska oraz  Eureka Media Sp. z o.o.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej PEAM