Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Teoretyczne i praktyczne wskazówki, jak inwestować na giełdzie, studenci otrzymają na szkoleniu z cyklu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warsztaty są otwarte dla wszystkich studentów.

Organizatorem spotkania w Warszawie jest Wydział Nauk Ekonomicznych UW oraz X-Trade Brokers Dom Maklerski.

Szkolenie odbędzie 5 listopada w godz. 18.30–20.00, na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW przy ul. Długiej 44/50 w auli A.

Zapisy na szkolenie na stronie Akcjonariatu Obywatelskiego, telefoniczne (71) 332 95 67 lub mailem akcjonariat@sii.org.pl.

O zajęciach można przeczytać tutaj.