Konferencja „Managing overflows: how people and organizations deal with daily overflows” poświęcona będzie problemowi radzenia sobie z przeciążeniem informacyjnym i codziennym nadmiarem spraw doświadczanym przez organizacje i jednostki.

Udział w konferencji zapowiedzieli m.in. prof. Barbara Czarniawska (Uniwersytet w Goeteburgu), prof. Orvar Lofgren (Universytet w Lunds), prof. Edward Nęcki (Uniwersytet Jagielloński i PAN), prof. Grażyna Wieczorkowska-Wierzbińska (Uniwersytet Warszawski).

Drugiego dnia konferencji odbędzie się panel „Altkom akademia business ideas exchange forum – overflow costs amounting to billions – finding ways out” skierowany do pracowników i pracodawców. W ramach niego zaproszeni goście dyskutować będą o przyczynach przeciążenia w pracy, o sposobach radzenia sobie z tym zjawiskiem oraz o kompetencjach, procedurach i strategiach, jakich to zjawisko wymaga od pracowników i organizacji.

Wydarzenie, organizowane przez Katedrę Psychologii i Socjologii Zarządzania WZ UW, odbędzie się 1-2 września w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.