„The EU without the UK. Implications and Legal Consequences of Brexit” to tytuł międzynarodowej konferencji poświęconej konsekwencjom wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

W wydarzeniu wezmą udział naukowcy z Polski i z zagranicy. Uniwersytet Warszawski będzie reprezentowany przez prof. Roberta Grzeszczaka, dra Stephena Terretta, dr Magdalenę Słok-Wódkowską, dra Macieja Sokołowskiego, dr Karolinę Tetłak, prof. Mateusza Pilicha, Jędrzeja Maśnickiego,

Konferencję otworzy prof. Tomasz Giaro, dziekan Wydziału Prawa i Administaracji UW. Prof. Jan Zielonka z Uniwersytetu Oksfordzkiego wygłosi wykład wprowadzający.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie Wydziału Prawa i Administracji UW.

Wydarzenie odbędzie się 26 listopada w auli dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej na kampusie głównym przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.