Upływa termin rejestracji na konferencję „Media publiczne wobec wyzwań epoki cyfrowej. Public service media in the digital mediascapes”, organizowaną przez Instytut Dziennikarstwa. Sympozjum odbędzie się 19 i 20 czerwca. Udział można zgłaszać do końca marca.

Pierwszego dnia spotkania odbędą się sesje plenarne, które będą poświęcone wyzwaniom stawianym mediom publicznym w ekosystemach cyfrowych, roli społeczeństwa obywatelskiego w zarządzaniu mediami oraz zmianom we współczesnym dziennikarstwie. W trakcie drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty dyskusyjne. Zadaniem każdej z grup warsztatowych będzie wypracowanie stanowiska i zaproponowanie odpowiednich rekomendacji.

Obrady odbywać się będą zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Ważne daty:

do 31 marca 2015 – przyjmowanie zgłoszeń

15 kwietnia 2015 – potwierdzenie przyjęcia abstraktów

15 kwietnia 2015 – wnoszenie opłat konferencyjnych (I termin)

15 maja 2015 – wnoszenie opłat konferencyjnych (II termin)

31 maja 2015 – ogłoszenie ostatecznej wersji programu

Konferencja odbywa się w ramach obchodów 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego oraz 40-lecia Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Więcej informacji na stronie konferencji