Uniwersytet Warszawski oraz British Council zapraszają na konferencję „Challenges in Internationalisation” w Dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej (Krakowskie Przedmieście 26/28).

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu wyzwań związanych z rosnącą potrzebą formułowania oferty dydaktycznej w językach obcych. Poruszone zostaną m.in. kwestie kompetencji językowych studentów i nauczycieli akademickich, metodyki CLIL i EMI, praktycznych zagadnień związanych z prowadzeniem zajęć w językach obcych (w języku angielskim). Mówcy, uznani specjaliści z Polski i Wielkiej Brytanii, przedstawią także propozycje rozwiązań, przykłady dobrych praktyk, które mogą okazać się pomocne w procesie ciągłego doskonalenia i umiędzynaradawiania kształcenia na poziomie wyższym.

Językiem konferencji będzie polski oraz angielski (zapewniamy tłumaczenie symultaniczne).
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji.

Więcej informacji na stronie

Pełnomocnika rektora UW ds. nauczania języków obcych