To kolejne dwa koncerty cyklu „Bach 200 UW – 200 kantat Bacha na 200-lecie Uniwersytetu Warszawskiego”. Kantaty BWV 58 „Ach Gott, wie manches Herzeleid”, BWV 82 „Ich habe genug” i BWV 158 „Der Friede sei mit dir” wykona katowicka Orkiestra Historyczna z towarzyszeniem solistów – Joanny Radziszewskiej (sopran) i Dawida Biwo (bas).

Koncerty organizowane są przez Fundację Uniwersytetu Warszawskiego oraz Biuro Promocji UW we współpracy z Instytutem Muzykologii UW, pod patronatem medialnym Programu 2 Polskiego Radia. Koncerty cyklu „Bach 200 UW” w latach 2013–2015 odbywają się dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Muzyki będzie można wysłuchać 25 października o godz. 17 i 26 października o godz. 13 w Hallu Rektorskim Pałacu Kazimierzowskiego (Krakowskie Przedmieście 26/28).

Bezpłatne wejściówki można zdobyć na godzinę przed każdym koncertem. Liczba miejsc ograniczona.