Na kolejnym koncercie z cyklu „Chopin był z UW” wystąpi niemiecki pianista Markus Groh. Spotkania są organizowane w ramach obchodów dwusetlecia Uniwersytetu.

W programie koncertu Markusa Groha usłyszymy: „Partitę nr 1 B-dur” BWV 825 Jana Sebastiana Bacha, „Barkarolę Fis-dur” op. 60 oraz „Andante spianato i Wielkiego Poloneza Es-dur” op. 22 Fryderyka Chopina oraz „Années de pèlerinage. Prèmiere année: Suisse” Ferenca Liszta.

Koncert odbędzie się 14 lutego 2016 o godz. 17 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 w Warszawie.

Bilety w cenie 60 zł są do nabycia online na palladium.art.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, ticketmaster.pl, ticketto.pl oraz w miejscach: Kasa Palladium, ul. Złota 9, Filharmonia Narodowa, bileterie Empik, sieć sklepów MediaMarkt i Saturn. Miejsca są nienumerowane.

www.uw.edu.pl