Wycieczki i atrakcje kulturalne czekają na tych, którzy odwiedzą IV piknik absolwentów 27 czerwca w godz. 11-16 w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Atrakcje w strefach:
– artystycznej – występy muzyczne, taneczne, wystawy malarstwa,
– aktywności – ergometry, wycieczki, pokazy fizyków,
– relaksu – leżaki, parasole,
– rozrywki dla dzieci – dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, szpital lalki i misia, iluzjonista, animatorzy, malowanie buziek, rysowanki, chusta klanza, dmuchane boisko piłkarskie,
– degustacji – sprzedaż dla wszystkich chętnych, darmowe vouchery dla absolwentów UW zapisanych do Klubu Absolwentów UW.

Dodatkowo odbędą się wycieczki:
– po Ogrodach na dachu BUW z Barbarą Siedlicką, główną ogrodniczką UW – zapisy (godz. 11.30 lub 13.30),
– do Gabinetu Rycin BUW z Izabelą Przepałkowską – zapisy (godz. 11.30 lub 12.30),
– po zabytkowym terenie UW z Adamem Tyszkiewiczem z Muzeum UW – zapisy (godz. 14.00).

Szczegóły na stronie i fanpage’u Klubu Absolwentów UW:
www.absolwent.uw.edu.pl
www.facebook.com/KlubAbsolwentowUW

Warunkiem przynależności do klubu jest wypełnienie deklaracji absolwenta UW www.klubabsolwentow.uw.edu.pl/deklaracja-czlonkowska oraz okazanie pracownikowi biura klubu odpowiedniego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów na UW: dyplomu licencjata, magistra, doktora, świadectwa ukończenia studiów podyplomowych lub przesłania kserokopii ww. dokumentów na adres kontakt@absolwent.uw.edu.pl.