Od 13  do 16 marca na festiwalowych scenach zaprezentują się cztery teatry z warszawskich uczelni: koło naukowe WDiNP UW „Teatr i Polityka”, Teatr Hybrydy UW, Teatr Polonistyki UW i Teatr SGH. Spektakle oceni publiczność, a także jury złożone z legend studenckiego ruchu teatralnego. Oprócz przedstawień tworzonych przez studentów, widzowie będą mieli również okazję zobaczyć spektakl mistrzowski – w wykonaniu Teatru Ósmego Dnia, który przyjedzie do Warszawy z „Teczkami”.

Bilety: od 15 do 20 zł, karnety: od 40 do 50 zł.

Rezerwacja: rezerwacja@smik.eu lub tel. 732 828 441.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/FTS.START

czwartek 13 marca

godz. 18 – „Teczki” Teatr Ósmego Dnia – Instytut Teatralny,

godz. 20 – „Wesele” KN WDiNP „Teatr i Polityka” – Sala Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej.

piątek 14 marca

godz. 19 – „Kobieta z przeszłości” Teatr Hybrydy UW – Sala Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej.

sobota 15 marca

godz. 19 – „Mężczyzna do wzięcia” Teatr Polonistyki UW – Sala Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej.

niedziela 16 marca

godz. 19 „W bagażniku, jakim jest życie” Teatr SGH – Sala Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej.